Tıkla, Astekbet’e Giriş Yap!

Astekbet partners affiliate komisyon oranı nedir? Ortaklık nasıl kurulur hemen öğrenerek daha fazla kazanma fırsatına erişin! Herkes siteyle anlaşma yaparak tanıtımını yapmak amacıyla bu işe girişebiliyor. Karşılığında ise sitenin komisyon oranında tutar ilgili kişiye yapılmaktadır. Böyle hizmetleri artık çoğu bet sitesinde görebilirsiniz. Çünkü oldukça karlı bir iştir. Nitekim burada da vardır. Şu anda da birçok kişi katılarak kazanıyor.

Astekbet partners

Elbette internet sitelerinizin olması bu işte birinci şarttır. Çünkü tanıtım yapacak araçlarınız varsa sitede herhangi bir problem yaşamazsınız. Bu sayede reklamlar sayesinde kazançlarınız gün geçtikçe artar. Sitede partners olmanın avantajı da pasif gelir elde etmektir. Eğer pasif gelir sahibi olmak istiyorsanız Astekbet sitesinin sunduğu bu imkanlara hemen katılabilirsiniz. Zira katılan çok kişi vardır.

Astekbet Partners Komisyon Oranı

Bazı sitelerde komisyon oranları çok yüksek olurken yeterince güven vermiyor. O nedenle o siteyle anlaşma yapmadan önce adresin güvenilirliğini sorgulamak gerekir. Örnek olarak Astekbet partners hizmetini uzun süredir veriyor. Ayrıca site güvenilir olduğunu her alanda sunduğu hizmetlerle göstermektedir. Nitekim insanlar ortaklık kurduğu zaman yüksek komisyon oranlarıyla ödemesini alabiliyor. Bu konuda sıkıntı yoktur.

Kullanıcılar elbette %15, %25 gibi komisyon oranlarına alışıktır. Ancak sitede oranlar net olarak söylenmiyor. Yalnızca ciddi olanlar iletişime geçerek oranları öğrenebilmektedir. Astekbet sitesinde diğer sorulara da cevap bulabilirsiniz. Adreste partners alanına tıklarsanız orada bütün detaylı bilgiler vardır. Yani ödeme takvimine kadar bilgiler söylenmektedir. Böylece akıllarda soru işareti kalmıyor. Kazançları sağlamak önemlidir.

Astekbet Partners Ortaklık Nasıl Kurulur?

Bahis sitelerinde önemli olan ortaklık kurulduktan sonraki sitenizin verimliliğidir. Eğer sitedeki reklamlarınız gerçekten işe yarıyorsa dişe dokunur miktarda para kazanabilirsiniz. Ancak öncesinde Astekbet partners kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir. Burada genel olarak sizinle alakalı çeşitli bilgiler sorulmaktadır. Eğer eksiksizce doldurursanız incelemeye alınır ve sonuç size bildirilir. Sonuçlar sorun olmazsa genelde onaylanır.

İnsanlar partners ortaklığı kurarken internet sitelerinin hepsini yazabilir. Özellikle tek bir site değil birden fazla siteniz varsa hepsini kullanabilirsiniz. Eğer spor içerikliyse ve hit getirebileceğine inanıyorsanız forma yazabilirsiniz. Astekbet o nedenle o alanı geniş bırakmıştır. Ancak genelde en fazla 2 siteyle başvuru gelmektedir. Bu süreçte sıkıntı olmadan herkes onay alarak kazanabiliyor.

 

Related Posts

error: Content is protected !!